Уроки вокалу

Уроки вокалу у студії звукозапису

Юрій Драбчук - викладач вокальної техніки та вокальний продюсер. 

Професійний співак, викладач вокальної техніки, аранжувальник, піаніст. Навчався у найкращих джазових вокалісток: Тетяни Боєвої,яка в свій час була одною з десяти кращих у світі та отримала нагороду за найкраще виконання власної версії пісні Yesterday від Сера Пола МакКартні, та заслуженої артистки України Ольги Войченко.

Співпрацював на студії звукозапису та давав майстер класи з вокальної техніки разом з всесвітньо відомим вокалістом, продюсером Рейем Хортоном. Дав серію майстер-класів з вокалу та вокальної імпровізації у декількох містах Україні для вокалістів та викладачів вокалу. Займається аранжуваннями пісень у стилі R&B, поп, соул, quiet storm та обробками українських народних пісень у стилі соул\джаз, вокальним аранжуванням, бек-вокалом, створенням вокальних ліній, корегуванням фоностилістики. 

На студії Crystal Sound Ви можете :

1) Взяти уроки вокалу, щоб покращити свій голос - розширити діапазон, розкрити тембр, освоїти техніку співу для подальшого запису у студії своїх пісень або каверів.
2) Замовити вокальне аранжування Вашої пісні або кавера з урахуванням Ваших особливостей голосу, тембру та стилю в якому вона буде виконуватись. На Ваш розсуд це можна вивчити на заняттях або зробити це прямо під час запису у студії.
3) Взяти уроки з вокальної імпровізації, джазового\класичного сольфеджіо та джазової \класичної гармонії. Для покращення інтонації, розуміння побудови імпровізації, вивчення патернів, ладів (характерних для конкретного стилю напр., R&B, соул, госпел, свінг, бі-боп, блюз). Вивчення особливостей обраного Вами стилю, тобто фразування, атака, ритміка, мелізматика і т.д
4) Взяти уроки фортепіано та джазової\класичної гармонії. Для тих хто хоче навчитись або покращити свої вміння в грі акомпонементу та для тих хто пише свої власні пісні і хоче зробити їх звучання багатшим та якіснішим.

Або просто для людей, які хочуть навчитись грі на фортепіано.