Комплексні послуги

Окрім погодинної роботи, наша студія звукозапису пропонує також копмлексні послуги, які є зручнішими в прорахунку та вигідними.

Уроки вокалу

Уроки вокалу у студії звукозапису

Юрій Драбчук - викладач вокальної техніки та вокальний продюсер. 

Професійний співак, викладач вокальної техніки, аранжувальник, піаніст. Навчався у найкращих джазових вокалісток: Тетяни Боєвої,яка в свій час була одною з десяти кращих у світі та отримала нагороду за найкраще виконання власної версії пісні Yesterday від Сера Пола МакКартні, та заслуженої артистки України Ольги Войченко.

Детальніше...

Online зведення

Online MixingЗараз нікого не здивуєш достатньо якісним записом у домашній студії. Але для якісного зведення фонограми потрібно спеціальне підготовлене приміщення та багаторічний досвід. Ми пропонуємо вам послугу віддаленого зведення від 1500 гривень за трек!

Детальніше...

Аранжування

Створення аранжування

Створення аранжування - це створення інструментального супроводу для вашої мелодії. Ми пропонуємо послуги аранжування від 1600 гривень за композицію.

Детальніше...

Студійний Live

Запис у студії на живоЗапис live для "живих" гуртів. Наша студія пропонує послугу "Studio Live" для гуртів та виконавців. Запис альбому чи концертної програми, синглу чи демо запис декількох пісень - вигідно і зручно робити з послугою "Studio Live". Усього за 6000 гривень.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Запис пісні в подарунок